تعامل آموزش و پرورش و کانون وکلا/ همه دوست داریم برای جامعه فرهنگیان اقدامات دلی را انجام دهیم

تعامل آموزش و پرورش و کانون وکلا/ همه دوست داریم برای جامعه فرهنگیان اقدامات دلی را انجام دهیم محمد اعتدادی گفت: امکانات مناسبی را در اختیار داریم که در تعامل با کانون وکلا می توانیم در راه خدمت رسانی به فرهنگیان از آن ها استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ در یازدهمین روز از تیر ماه ۱۳۹۹، جلسه مشترک هماهنگی جهت عقد تفاهم نامه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با کانون وکلا و مشاوران استان با حضور اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش، میرپور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل، صلواتی پور رئیس هیئت مدیره کانون وکلا و مشاوران استان و تعدادی از اعضای این کانون برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در ارتباط با اقداماتی که با عقد این تفاهم نامه قرار است برای فرهنگیان انجام شود، گفت: تعامل اداره کل آموزش و پرورش استان و کانون وکلا می تواند از جمله کارهای مثبت و اثربخش برای فرهنگیان باشد؛ چرا که بعضاً در مراجعات فرهنگیان شاهد بوده ایم که این عزیزان مشکلاتی دارند که شاید قادر نیستند آن را به زبان بیاورند یا با وکیل در میان بگذارند و از همین رو خدمات مشاوره رایگان کانون وکلا به فرهنگیان مهم و ارزشمند خواهد بود.

اعتدادی افزود: همه ما دوست داریم برای جامعه فرهنگیان اقدامات دلی را انجام دهیم، امکانات مناسبی را در اختیار داریم که در تعامل با کانون وکلا می توانیم در راه خدمت رسانی به فرهنگیان از آن ها استفاده کنیم.

تفاهم نامه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با کانون وکلا و مشاوران استان در آینده نزدیک تهیه و به امضای طرفین خواهد رسید.

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.