دکتر جلیلی مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با رئیس معاونت قوانین ، حقوقی و امور مجلس ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد

روز سه شنبه مورخ ١۴ مرداد ماه ١٣٩٩ دکتر جلیلی مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با رئیس و اعضای معاونت قوانین، حقوقی و امور مجلس ارتش جمهوری اسلامی ایران  دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دکتر مالکی ضمن تشکر  حضور ایشان در کانون وکلای مرکز فرمود: کانون وکلای دادگستری با سابقه تقریبا صد ساله و شصت و هشت سال استقلال به عنوان معتبرترین مرجع حقوقی حرفه ای در کشور می باشد که قوی ترین حقوقدانان کشور در این کانون حضور دارند.
ایشان ادامه داد ظرفیتهایی که در کانون وکلا داریم متاسفانه در بدنه اجرایی کشور کمتر استفاده می شود در صورتیکه به بهترین وجه می شود از این پتانسیل استفاده کرد.
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: به نفع خود ارگانها و سازمانها ی دولتی می باشد که برای جلوگیری از ضررهای مالی سنگین در پرونده های حقوقی و کیفری از خدمات وکلای دادگستری استفاده نمایند.
در ادامه سرهنگ دکتر مسلم یعقوبی رئیس و نیز اعضای معاونت قوانین، حقوقی و امور مجلس ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک به دکتر مالکی به مناسبت تعیین ایشان به عنوان رییس کانون وکلای دادگستری مرکز به ادامه همکاری هایی که در ادوار مختلف هیات مدیره کانون با ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته ، تاکید کردند.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

منبع

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.