دیدار رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با رئیس کانون سردفتران و دفتریاران

امروز دوشنبه مورخ ١٣٩٩/۶/٣ جلیل مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با علی خندانی رئیس کانون سردفتران و دفتریاران دیدار و گفتگو کرد.

دکتر مالکی در این دیدار ایام عزاداری سید و سالار شهیدان را تسلیت و تعزیت گفت و همچنین هفته دولت را به همه زحمتکشان در دولت جمهوری اسلامی ایران تبریک و از فعالیت های ایشان قدردانی کرد و اشاره کرد،کانون وکلا و سردفتران و پزشکان و مهندسان و کارشناسان نهادهایی هستند که نقطه قوت نظام و کشور هستند زیرا از درون مردم برخواسته اند و بخش عمده ای از خدمات عمومی را بدون هر گونه تحمیل هزینه به دولت به عهده دارند.

ایشان با اشاره به اینکه ما همیشه مدافع حقوق مردم و کشور در مقابل مراجع قضایی خارجی بوده ایم، اظهار داشت: متاسفانه برخی از تصمیمات غیر کارشناسانه و عجولانه در زیر مجموعه های قوای سه گانه و بدون اطلاع ما، چنان هرج و مرجی را در نظام حقوقی کشور به وجود می آورد که تا سالها آثار آن باقی خواهد ماند و دود آن به چشم کشور و نظام می رود.

مالکی افزود باید کارگروهی متشکل از نمایندگان کانون وکلا و کانون سردفتران و دفتریاران در اسرع وقت پیگیر موضوعات و مشکلات این دو نهاد در قوای سه گانه باشند.

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران نیز ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر  و نیز تبریک هفته دولت ، انتخاب دکتر مالکی به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز تبریک گفت و اشاره کرد کانون وکلا و کانون سردفتران در خیلی از وجوه شبیه هم هستند و باید به اتفاق مشکلات حاضر و پیش رو برطرف نمایند.

عظیمیان نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران و محمود واحدی وکیل کانون سردفتران و دفتریاران در این جلسه حضور داشتند و نقطه نظرات خود را در خصوص موضوعات و دغدغه های هر دو کانون بیان کردند.
روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

منبع

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.