“دیدار رئیس و نایب رئیس کانون وکلای مرکز با اعضای شورای مرکزی جامعه وکلای ایثارگر دادگستری”

✅به گزارش روابط عمومی کانون روز دوشنبه سیزدهم مردادماه ١٣٩٩ دکتر جلیل مالکی رئیس و دکتر عبدالله سمامی نایب رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با اعضای شورای مرکزی جامعه وکلای ایثارگر دادگستری دیدار و گفتگوکردند.
در این جلسه دکتر مالکی ضمن تجلیل از مقام شامخ ایثارگران فرمود ایثارگران جنگ تحمیلی حق بزرگی بر همه ما دارند و رشادت های انها در سخت ترین شرایطی که کشور مورد تجاوز همه جانبه قرارگرفته بود هرگز نباید فراموش شود. وی افزود امروز همین عزیزان سنگر خود را عوض کرده اند و متناسب با مقتضیات زمان، در سنگر دفاع از حقوق مردم ، محاکم دادگستری را خط مقدم فعالیت خود قرار داده اند
در ادامه نیز دکتر سمامی نایب رئیس کانون گفت از افتخارات ما حضور ایثارگران در عرصه وکالت است و وجود ایشان در کانون وکلا مغتنم است در ادامه دکتر جلیلی مالکی و دکتر عبدالله سمامی شنوای صحبتهای ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و بیان دغدغه هایشان بودند.
سپس مجددا رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن تشکر از بیانات ایثارگران به همه دغدغه های انها در حوزه های مختلف وکالت پاسخ گفت و ادامه داد ارزش های والای دفاع مقدس در حال فراموش شدن و کمرنگ شدن است . به همین دلیل و برای جلوگیری  روند مذکور لازم است این ارزش ها برای نسل جوان خاصه وکلای جوان ما بازگو و سر لوحه امور ما قرار گیرد.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

منبع

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.